Hakkımızda

Şehrin sönmeyen ışıkları içerisinde, işlerinden arta kalan zamanda, hem dinlenmeyi hem de eğlenmeyi hedefleyen siz değerli misafirlerimize farklı bir konsept sunduğumuz Wise Boutique Otel & Spa, Antalya'nın Eski Lara yolu yakınında kuruludur. Lüks konseptli otelimizin özel kategori odaları; Akdeniz'in ve Toros Dağları'nın kesintisiz manzarasını sunmaktadır.

Toplam 32 odası bulunan otelimiz ile, tercihe göre Jakuzili Suitlerimiz ve Standart odalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Wise Boutique Otel & Spa’nın şık bir dekorasyona sahip klimalı Standart odalarında Fransız balkonlar vardır. Özel kategori odalarından bir kısmı deniz manzaralı ve en üst katta bulunan odaları teraslıdır. Tüm odalar LCD uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmıştır.

En üst katta yer alan ve harika manzaralar sunan özel kategori odalarımızda muhteşem bir güne uyanacak ve Spa bölümümüzde ruhunuzu dinlendirme imkanını yakalayacaksınız. Tesis bünyesindeki Spa merkezinde sauna, Fitnes salonu ve Türk hamamı vardır. Masaj odaları da mevcuttur.

Lara bölgesi, ziyaret edebileceğiniz çok sayıda kafe ve alışveriş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Otelimiz Antalya şehir merkezi 5 km mesafededir. Antalya Havalimanı arabayla 20 dakika uzaklıktadır. 

Şehrin kesintisiz hayatının yanıbaşında kusursuz bir dinlenme şansını yakalayabileceğiniz otelimiz, profesyonel ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duyar...

KONUM

HAVAALANI: 10 KM.

ŞEHİR MERKEZİ: 5 KM.

OTOGAR: 15 KM.

ULAŞIM

Ana yol üzerinden şehrin tüm bölgelerine dolmuş ve otobüs imkanı.

Tesisin yakınında 24 saat Taksi hizmeti.